MB „Komunikacijos projektai“ (KP) – viešųjų ryšių (VR) ir strateginės komunikacijos konsultacijų įmonė, teikianti specializuotas tikslines paslaugas organizacijoms, kurios suvokia savo veiklos viešinimo svarbą ir ieško eksperto bei patikimo partnerio, padėsiančio joms išlikti sėkmingai veikiančiomis ilgalaikėje perspektyvoje.

KP nėra įprasta, tradicinė viešųjų ryšių agentūra, siekianti aptarnauti kuo daugiau klientų, teikianti brangias paslaugas, savo sėkmę matuojanti įvykdytų projektų skaičiumi ir pasižyminti hierarchine sprendimų priėmimo struktūra. Mes vadovaujamės pasaulyje vis labiau populiarėjančia mažos VR konsultacijų įmonės (angl. PR boutique) koncepcija, kuri paremta ekspertiniu konsultavimu, gilesniu kiekvieno kliento poreikių pažinimu, artimesniu ilgalaikiu bendradarbiavimu, išskirtiniu dėmesiu, operatyvumu bei lankstumu.

Teikdami paslaugas orientuojamės į aukščiausią kokybę, kūrybiškus, inovatyvius sprendimus kiekvienai organizacijai, atsižvelgdami į jos poreikius, problemas bei lūkesčius. Pasitelkdami savo ekspertinę patirtį bei patikimiausius partnerius visoje Lietuvoje, galime pasiūlyti įvairovę VR bei komunikacinių paslaugų, atitinkančių klientų reikalavimus ir finansines galimybes.

Užmegzdami bei plėtodami ryšius su įvairiomis organizacijomis bei iniciatyvomis pirmiausia siekiame abipusiai naudingo bei reikšmingo bendradarbiavimo. Kiekvienas kūrybinis projektas, kurį siūlome savo klientams ir drauge vykdome, yra ir mūsų istorijos dalis, todėl niekada neiname į kompromisus dėl kokybės, etikos ir poveikio, kurį darome mus supančiai aplinkai. Tikime, kad ir įvertinant visus modernaus gyvenimo iššūkius bei pagundas gauti greitą, pelningą rezultatą, tai, kas iš tiesų svarbu, gimsta iš kūrybos, noro sukurti kažką naujo, įkvepiančio ir reikšmingai pakeičiančio pasaulį, sustiprinančio mūsų vaidmenį bei viešą įvaizdį jame.